datum odkaz (obrázek) popis

1. 9. 2015
Vítání prvňáčků
Školní rok jsme 1. září zahájili společným shromážděním prvňáčků, jejich rodičů, sourozenců, prarodičů a kompletního pedagogického sboru v našem átriu.
Školáky vřele přivítal pan ředitel Jiří Voneš společně se svými zástupci, kteří dětem popřáli mnoho úspěchů a předali všem třem prvním třídám sladkou pochoutku v podobě dortů.
Součástí toho všeho bylo i překvapení v podobě tanečního vystoupení loňských finalistů soutěže Praha 10 má talent.
Omlouváme se za obrovské množství fotografií, ale nechtěli jsme na nikoho zapomenout.

9. 11. 2015
Protidrogový Vlak
V průběhu listopadu navštívili žáci naší školy vzdělávací akci s protidrogovou tematikou.
Společnost Revolution Train připravila šest železničních vagónů plných odtrašujícího příběhu.
Zde si můžete společně se 6. A udělat obrázek sami.

18. 11. 2015
Škola má nové logo
Na jaře 2015 vyhlásila škola soutěž na návrh nového loga školy. Původní logo (z roku 1998) obsahovalo prvek, který představoval dnes již neexistující školní bazén. Logo působilo relativně strohým, technickým dojmem. Zastaralo.
Soutěž o novou podobu loga obeslalo více než 100 žáků a rodičů. Jako vítěz byl hodnotící komisí vybrán žák 1. B Alan HLADÍK (šk rok 2014/15)
Po nezbytných administrativních jednáních a po technickém zpracování návrhu, bylo nové logo dne 18. 11. 2015 slavnostně představeno učitelům a zástupcům žáků.
23. 11. 2015
Příprava JARMARKU na DOD
Toto pondělí se celá škola vrhla do příprav JARMARKU, který se uskuteční v rámci dne Dne Otevřených Dveří 16.12.2015

1. 12. 2015
Povídání o Johnovi
Ve škole nás navštívili členové organizace
Arcidiecézní charita Praha - Charita Česká republika.
Poskytují řadu sociálních služeb v pražské arcidiecézi a pomoc směřují i k těm nejpotřebnějším v rozvojových zemích. A právě jejich prostřednictvím naše škola Johna adoptovala.

7. 1. 2016
1.B - Příprava pokrmů