Moje stopa – zóny

Projekt „Moje stopa ve škole“ dospěl do finální fáze a tou je samotná realizace. V napínavém hlasování se umístily na prvním místě odpočinkové zóny. Na výběru a nákupu nábytku se podílely žákyně Amálie Němcová a Barbora Dvořáková ze 7.C. Do druhého, třetího a čtvrtého patra jsme umístili sedací soupravy, křesla, sedací vaky a stolky. Od prvních momentů, kdy jsme odpočinkové zóny instalovali do jednotlivých pater, je o ně velký zájem. Věříme, že našim žákům zpříjemní pobyt ve škole, že si zde odpočinou mimo třídu, či propojí a upevní kamarádské vztahy s ostatními spolužáky.

Na druhém místě projektu „Moje stopa ve škole“ se umístily stolní fotbálky. Ty škola zakoupila z vlastních prostředků a udělala tak radost další velké skupině žáků. Zde naopak žáci můžou vybít nadbytečnou energii a odpočívat aktivním způsobem.