Sportovní soutěže

MINIHÁZENÁ 2024

V úterý 16. 4. 2024 se žáci 4. a 5. tříd zúčastnili turnaje v miniházené, který se konal v hale Lokomotivy Vršovice.

Družstvo ve složení Erik Rajade, Petr Procházka, Samuel Ďurčík ze třídy 4. A, Filip Štika, Matěj Kubr, Zdeňka Zobalová, Natálie Sušilová, Markéta Neradová – všichni ze třídy 4. C a Alice Machalová ze třídy 5. A podalo vynikající výkon a ve velké konkurenci obsadilo krásné 3. místo.

MINIFOTBAL 2023

Dne 6. 10. se naše škola zúčastnila obvodního kola fotbalového turnaje starších žáků v rámci Poháru pražských škol „Poprask“. Hráli jsme v areálu SK Slavia Praha na umělém povrchu za krásného podzimního počasí. Postupovali jsme herním pavoukem až do semifinále. Nakonec jsme se umístili na krásném 4. místě z 15 družstev.

STOLNÍ TENIS 2023

Dne 23. 10. 2023 se naše škola zúčastnila turnaje ve stolním tenisu v rámci Poháru pražských škol „Poprask“. Turnaj probíhal na ZŠ Bří Jandusů, v Praze – Uhříněvsi. Naši školu reprezentovali mladší i starší žáci. Starší žáci obsadili krásné 3. místo. Mladší žáci se umístila na 4. místě.

FLORBAL 2023

Dne 13. 11. 2023 se žáci 5. tříd zúčastnili turnaje ve florbale v projektu Čeps cup. Po tvrdém boji se umístili na nečekaném krásném 2. místě. Na postup to nestačilo, ale radosti byla plná hala.

MINIHÁZENÁ 2023

Dne 21. 11. 2023 se žáci čtvrtých tříd zúčastnili turnaje v miniházené. Po rozpačitém začátku s mistry turnaje jsme zabojovali, dva zápasy vyhráli a skvělou hrou vybojovali 3. místo. Už teď se těšíme na další turnaj, který se bude konat v únoru příštího roku.