fotogalerie ŠKOLNÍ DRUŽINY
akce odkaz (obrázek) popis

28-11-2014
POHÁDKOVÉ PUTOVÁNÍ

Na konec listopadu jsme pro děti připravili projekt Pohádkové putování. Všichni si postupně prošli pohádkou O perníkové chaloupce, Šípkové Růžence, Popelce, Rákosníčkovi Červené Karkulce a Sněhurce. U každé pohádky je čekal úkol. Skládali perníčky, přebírali hrách a rýži, spojovali hvězdičky, hledali cestu k Šípkové Růžence, vzpomínali na jména sedmi trpaslíků a házeli „kameny“ vlkovi do břicha.
Někteří si úkoly zopakovali ještě jednou, což svědčí o tom, že se jim opravdu líbily a celé odpoledne mělo u dětí úspěch.
23-01-2015
KOVBOJSKÝ DEN

Den, kdy se družina proměnila v divoký západ.
27-03-2015
ZIMNÍ KRÁLOVNA

Zimní královna
Při tomto projektu si děti vyzkoušely, jaké to je, přejít řeku po ledových krách, skládaly rozbité ocelné zrcadlo, stavěly sněhuláka, trefovaly se „sněhovými“ koulemi do koruny zimní královny a sestavovaly z písmen jméno hlavní hrdinky z pohádky H.CH. Andersena Sněhová královna.
Některé úkoly se dětem tak líbily, že je opakovaly několikrát.
15-05-2015
FILMOVÝ DEN

Při Filmovém dni si děti v družině připomněly české světové pohádkové „hity“. Odpoledne opět probíhalo ve znamení kvízů, soutěží a her, při kterých se všichni dobře bavili.